Што е со лицето на Клои Кардашијан (ВИДЕО)

од Stefanija Kuzmanovska

Клои Кардашијан им се обрати на своите обожаватели на социјалната мрежа Твитер и им се заблагодари што ја избраа да биде номинирана за People’s Choice наградата.

Клои во неколку наврати истакна дека говорите навистина не и одат, но се чини дека не мораше да се грижи за тоа, имајќи предвид дека, судејќи според коментарите, сите фанови беа насочени кон нејзиниот изглед.

Имено, обожавателите забележаа дека нејзиниот нос и брадата изгледаат невообичаено, и и го кажаа следново:

„Што и да правиш со твоето лице, смири се малку“, беше само еден од многуте слични коментари.

Слични содржини