Скопјанка физички нападната од нејзиниот поранешен вонбрачен партнер

од Radmila Tasevska

Вчера во 06.22 часот во СВР Скопје, 38 – годишна жена од Скопје пријавила дека околу 04.00 часот на подрачјето на Аеродром била физички нападната од нејзиниот поранешен вонбрачен партнер М.Б.(39), кој ѝ се заканил и со остар и тврд предмет, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Слични содржини