Со и без ботокс: Шерон Стоун и Мадона се на иста возраст, но изгледаат сосема различно (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Мадона се појави на доделувањето на Греми наградите во неделата вечерта, а нејзиното појавување во најмала рака ги шокираше сите присутни.

Нејзиното лице е отечено и изгледа сосема поинаку од она на што сме навикнати или од тоа како Мадона се претставува на својот Инстаграм.

Корисниците на Твитер направија споредба со актерката Шерон Стоун, која е на иста возраст како Мадона, а нема ставено ботокс.

Двете се родени во 1958 година.

Слични содржини