СОН НА СЕКОЈА ЖЕНА: Карлеуша покажа што доби за 8-ми март (ФОТО)

од Nikola Popovski

Поп дивата Јелена Карлеуша, како и сите припаднички на понежниот пол, го слави 8 март – Денот на жената.

Таа добила прекрасен подарок – огромно срце исполнето со цвеќиња, јагоди и колачиња, како и украсни бомбици со порака: „Среќен 8 март“.

Јелена се пофалила на Инстаграм, но сепак, не прецизирала од кога дошол подарокот – дали од нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, ќерките Атина и Ника или некој друг…

loading...

Слични содржини