Актуелно
Почетна / Сцена / Српска убавица го одзема здивот со совршени облини (ФОТО)

Српска убавица го одзема здивот со совршени облини (ФОТО)

Јована Гаиќ воодушевува со своите најнови фотографии на социјалните мрежи. Девојката на фудбалерот Зоран Тошиќ, ужива во секој момент на плажа.

Србинката споделува снимки во костим за капење, што дефинитивно ги крева степените на нејзините машки следбеници, кои под нив ставаат куп лајкови.

Јована позира во костим за капење на голем дел од фотографиите, на кои се собрани илјадници одобренија од нејзините фанови.

loading...