Тиктокер се обидел да јава жирафа во зоолошка градина (ВИДЕО)

од Берта Китинска

Тиктокерот Зоран Јовановиќ од Белград, кој на споменатата социјална мрежа се претставува под името „лудибрат“, ја разбесни јавноста пред извесно време кога на неговиот профил се појави видео во кое тој лошо се однесуваше кон работник вокој ги чисти улиците низ градот. Тој сега објави уште едно видео што ги разбесни корисниците на социјалните мрежи.

Тој сними клип во зоолошката градина во Белград, каде се обиде да јава жирафа.Тој ја прескокна заштитната ограда и влезе во делот каде живеат животните и почна да ја брка жиравата.

Скандалозното видео можете да го погледнете подолу.

Слични содржини