Актуелно
Почетна / Сцена / Цеца ја објави првата фотографија од внукот (ФОТО)

Цеца ја објави првата фотографија од внукот (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ за прв пат стана татко на 3 јуни, кога неговата сопруга Богдана роди момче по име Жељко. Детето беше крстено во неделата, на 12 јули, на Петровден.
Тогаш семејството Ражнатовиќ ги објави првите фотографии од малиот Жељко.

Дека внукот на Цеца личи неверојатно на својот татко Вељко, покажа токму пејачката. Имено, фолк ѕвездата објави фотографија од нејзиниот син на Инстаграм кога бил бебе и малиот Жељко, а двајцата се скоро идентични на таа возраст.

„Тато и син“, напиша Цеца.

loading...