Цеца се пофали со прекрасните подароци кои ги доби од своето момче за 8 Март (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ покажа што добила на подарок за 8 Март од своето момче Богдан Срејовиќ.

Станува збор за прекрасни колачи во форма на срце, а таа се пофали и со цвеќиња, шампањ и мечиња.

„Мене секој ден ми е 8 Март. Фала, бебо“, напиша пејачката.

loading...

Слични содржини