Цеца со нова фризура: Досега не сте ја виделе во вакво издание

од Stefanija Kuzmanovska

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ реши да се почести со нова фризура. Ја претстави во ново видео на Инстаграм, а многумина велат дека никогаш не изгледала поубаво.

Цеца носеше блескав фустан, а снимала новогодишна програма за ТВ-емисија.

Слични содржини