Твитер за Адел: Преслаба е, не личи на себе!

На Твитер се појавија фотографии од пејачката Адел на која е многу тешко да ја препознаете. Британската пејачка во последната година ослабела повеќе од 20 килограми, а на новите отографии изгледа дека не престанува со диетата. Трансформацијата на Адел на почетокот им се допаѓаше на фановите, а сега многумина сметаат дека претерала.

„Ова не е таа, Ова е Емили Блант“, „Страшно, градите и се издишале“, „Повеќе не личи на себе“, се само некои од коментарите.

Многумина ја сакаа Адел поради својот позитивен став кон облините. Некои нејзини фанови стравуваат дека таа ослабела од преголемиот стрес кој го доживеала по разводот.

Слични содржини