Утринското селфи на Карлеуша од креветот ги полуде обожавателите: „Толку малку, а толку доволно…“ (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Приватните фотографии честопати привлекуваат најголемо внимание, особено оние утринските, без шминка, од спалната соба. Токму таква фотографија Јелена Карлеуша ги „почести“ фановите утрово, а селфито за само 3 часа „собра“ повеќе од 45.000 лајкови и доби околу 200 коментари.

На утринското селфи Карлеуша позира во кревет, сликано е само дел од лицето, додека косата е „расфрлана“ по креветот.

„Само сакам да кажам дека си неверојатна“, „Па, оставете ја вашата имагинацијата  да беснее … “, „ Таа изгледа подобро и се носи подобро од 99% од моделите“, „Толку малку, а толку доволно…“, се само некои од многуте коментари.

Слични содржини