Ванеса го расплака Инстаграм: Те сакам, ми недостигаш

Ванеса Брајант го помина најтажниот Валентајн без својот сакан сопруг Коби. Вдовицата на својот Инстаграм постави фотографија со сопругот, а во позадина оди нивната омилена песната.

„Мој си Валентајн засекогаш. Толку многу те сакам. Ми недостасуваш на овој, твојот омилен празник. Засекогаш ќе те сакам. Ти праќам бакнежи тебе и на Џиџи во рајот. Среќен Валентајн, мое бебе. Засекогаш твоја бу бу“, напишала Ванеса.

 

https://www.instagram.com/p/B8kAeW_AnYc/?utm_source=ig_embed

Слични содржини