Актуелно
Почетна / Сцена / ВЕЌЕ НЕМА ДА ГО ГЛЕДАТЕ ВО ФУСТАНИ И СО ШМИНКА: Божо Вречо целосно го смени стилот (ФОТО)

ВЕЌЕ НЕМА ДА ГО ГЛЕДАТЕ ВО ФУСТАНИ И СО ШМИНКА: Божо Вречо целосно го смени стилот (ФОТО)

Популарниот пејач Бошко Вречо отсекогаш имала специфичен стил, што го издвојува од масата музичари во регионов.

Шминката и фустаните сега се нешто од минатото, затоа што Божо решил целосно да го промени својот стил.

View this post on Instagram

L'amour, est- il un art?!🤍

A post shared by Vreco Bozo (@bozovreco) on

Фотографиите што ги сподели на својот профил на Инстаграм ги воодушевија следбениците и многумина го пофалија.

loading...