Вељко наполни 24 години: Цеца и Анастасија јавно му го честитаа роденденот

од Stefanija Kuzmanovska
415 прегледи

Вељко Ражнатовиќ денес наполни 24 години, а по тој повод неговата мајка Цеца Ражнатовиќ и сестрата Анастасија јавно му честитаа.

Фолк ѕвездата се огласи на Инстаграм и му посака сè најдобро на нејзиниот наследник.

„Среќен роденден, љубов моја“, напиша Цеца.

И Анастасија му честиташе на својот брат.

„Среќен роденден, убавецу. Те сакам најмногу“, му напиша Анастасија на Вељко.

Слични содржини