ВИКЕНД ХОРОСКОП: На Девиците еден повик може да им ги промени плановите за иднина

од Aleksandar Petrovski

Многу ликови ќе го поминат овој викенд размислувајќи за иднината на нивните кариери. За некои, овие два дена донесуваат добро време во друштво на нивните најблиски. Додека другите ќе работат на себе и на сè што ги прави среќни.

Овен

Искористете го овој викенд за убаво дружење и излегување надвор. Потрудете се да ја разубавите вашата врска или брак и дајте му на партнерот незаборавно искуство што ќе ја разубави вашата врска.

Среќни броеви за сабота, 26 септември: 1, 4, 33, 34, 46, 47
Среќни броеви за недела, 27 септември: 12, 23, 33, 38, 44, 48

Бик

Во текот на овие два дена, биковите најмногу ќе размислуваат за работата и обврските што ги очекуваат. Некои конечно ќе спроведат некои планови кои се одложени долго време. Можно е да бидете во контакт со соработници за време на викендот и да разговарате за работа.

Среќни броеви за сабота 26 септември: 2, 8, 11, 18, 19, 43

Среќни броеви за недела, 27 септември: 5, 8, 16, 17, 26, 27

Близнаци

Ве чека убав викенд. Родителите близнаци овие два дена можат да ги поминат со децата. Излезете на некое убаво место во природата и уживајте. Некои близнаци можат да очекуваат бран креативност. Уживајте со ваши драги луѓе или најблиски и истерувајте правда друг пат.

Среќни броеви за сабота, 26 септември: 17, 23, 26, 36, 37, 40

Среќни броеви за недела, 27 септември: 6, 13, 19, 20, 27, 46

Рак

Раковите претпочитаат да останат дома овој викенд. Посветете му се на вашето семејство или завршете ги сите домашни работи. Ќе уживате во друштво на вашето семејство и ќе уживате во секаков вид на работа и разубавување на просторот за живеење.

Среќни броеви за сабота, 26 септември: 3, 8, 16, 31, 32, 34

Среќни броеви за недела, 27 септември: 7, 18, 28, 30, 43, 47

Лав

Ќе бидете во движење. Викендот ќе го поминете во друштво, ќе шетате многу и можеби ќе сакате да посетите роднина. Некои лавови ќе поминат време со добра книга или учење. Ќе се фокусирате на темата што ве интересира.

Среќни броеви за сабота, 26 септември:10, 16, 19, 23, 24, 29

Среќни броеви за недела, 27 септември: 2, 14, 21, 24, 28, 36

Девица

Размислувате за финансиите. Ќе излезете со план како и во што да ги вложите парите или како да добиете подобар приход. Еден повик може да промени многу планови за во иднина.

Среќни броеви за сабота, 26 септември: 4, 5, 9, 14, 17, 36

Среќни броеви за недела, 27 септември: 1, 22, 25, 30, 39, 40

Вага

Вагите ќе се посветат себеси. Ќе размислите за трансформација на сите полиња. Ќе направите нешто убаво за себе. Едноставно, ќе ги ставите работите на нивно место. Вие сте самите на себе фокусот викендов.

Среќни броеви за сабота 26 септември: 5, 13, 15, 38, 41, 48

Среќни броеви за недела, 27 септември: 8, 19, 29, 34, 39, 42

Шкорпија

Можеби спиете помалку, некои ќе имаат проблеми со несоница. Вашата потсвест ќе биде под стрес. Ќе се однесувате мистериозно. Ќе комуницирате помалку со вашата околина. Викендов, видете ја суштината на сè и водете се од својата интуиција. Вие тоа најдобро го знаете.

Среќни броеви за сабота, 26 септември: 6, 12, 21, 22, 38, 40

Среќни броеви за недела, 27 септември: 4, 11, 23, 31, 36, 45

Стрелец

Очекувајте многу дружење и комуникација овој викенд. Можеби разговарате со некој со кого не сте биле подолго време. Излезете, дружете се и заборавете на обврските што ве очекуваат.

Среќни броеви за сабота 26 септември: 7, 24, 30, 44, 45, 48

Среќни броеви за недела, 27 септември: 6, 7, 9, 10, 17, 18

Јарец

Размислувате за својата иднина, вашата кариера и вашиот статус воопшто. Ќе направите план и ќе се обидете да ставите некои работи на хартија викендов. Вашата сила се враќа и реализацијата на плановите е на повидок.

Среќни броеви за сабота, 26 септември: 13, 27, 31, 42, 43, 44

Среќни броеви за недела, 27 септември: 1, 5, 9, 25, 34, 37

Водолија

Ќе посакате да патува некаде. Некои ќе одат да учат и да ги започнат своите интелектуални способности. Може да се случи некој близок да побара помош, размислете дали ќе си скокнете себеси во стомак.

Среќни броеви за сабота, 26 септември: 3, 12, 20, 25, 28, 37

Среќни броеви за недела, 27 септември: 3, 14, 15, 38, 41, 45

Риба

Можно е некој да ве повика да вратите некој голем долг. Вашите страсти се зголемени, затоа избегнувајте конфликти и обидете се да уживате.

Среќни броеви за сабота, 26 септември: 7, 14, 35, 39, 42, 47

Среќни броеви за недела, 27 септември: 3, 15, 32, 35, 37, 41

loading...

Слични содржини