Жешко издание на Слобода Миќаловиќ: Позираше во тесен фустан со длабоко деколте (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Една од најубавите српски актерки, Слобода Миќаловиќ привлече посебно внимание во јавноста поради нејзина фотографија на социјалните мрежи.

Имено, таа се дотерала за пригода во тесен фустан со длабоко деколте и се фотографирала пред огледало.

Слобода обично се облекува многу скромно, па токму поради оваа причина со ова издание „крена прашина“ и доби многу комплименти за својот изглед.

„Божице, ти си нереална“, „Најубавата жена“, „Родено совршенство“, се само дел од коментарите.

Слични содржини