Ана Ивановиќ ужива на сонцето, фотографијата доби 40.000 лајкови за само 20 часа

од Stefanija Kuzmanovska

Ана Ивановиќ повторно ја подигна температурата на социјалните мрежи со нова фотографија што ја објави.

Поранешната српска тенисерка објави фотографија на која се гледа дека ужива на сонцето.

„Допри ме како сончев зрак“, напиша Ана.

На тој начин, Ивановиќ воодушеви голем број следбеници па доби речиси 40.000 лајкови за само 20 часа.

loading...

Слични содржини