Басистот на Кис ги разбесни фановите

 

Басистот на бендот Кис шокираше на социјалните мрежи кога објави фотографија од својот појадок на Твитер на која се гледа дека во своите снегулки става коцки лед.

Џин Симонс, 70-годишниот фронтмен на легендарниот бенд, ја започна новата година прилично контраверзно.

„Дали уште некој става коцки мраз во своите снегулки?“, праша на Твитер со фотографијата од својот појадок.

„30 години. 30 години го гледам како го прави ова. Тоа е мојот живот“, се пошегувал синот на музичарот, Ник Симонс.

Слични содржини