Актуелно
Почетна / Сцена / Бритни Спирс ги загрижи фановите

Бритни Спирс ги загрижи фановите

Скандалозната Бритни Спирс не престаува да ги загрижува своите фанови на социјалните мрежи. Објавила фотографија на кои позира во бикини, а изгледа исцрпено.

„Едвај чекам пролет“, напишала пејачката во описот на Инстаграм.

Освен уморното лице, следачите забележале дека таа изгледа неуредно. Иако објавата во краток периос собрала преку 300 илјади лајкови, не недостигале критиките.

„Бритни, дали си добро? Не загрижуваш овие денови“, „Изгледаш како да те тржат заробена негде“, „Што изведуваш? Собери се“, „Поубава си природна, без темна шминка“, биле само некои од коментарите.

Ова не е прв пат пејачката да изненади со изгледот. Неодамна камерите на „уловија“ како излегува од клиника во Лос Анџелес во придружба на обезбедување.

„Поп принцезата“ и тогаш делувала растресено и запуштено. Освен неуредната фризура и размачката шминка, Бритни на себе носела тренерки, бела маичка без градник, отверни сандали и бели спортски чорапи.

loading...