Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Фановите го рекреираа изгледот на екстравагантниот актер, резултатите се урнебесни

Актерот и пејач Били Портер, кој на широката јавност и е познат по своите есктравагантни изгледа на холивудските настани, одлучил да ги поттикне луѓето во изолација да бидат креативни. На Инстаграм ги предизвика да го рекреираат неговиот легендарен изглед на минатогодишната Мет Гала. View this post on Instagram OK, y'all …

Повеќе

Од поп икона до икона на работничката класа: Бритни е комунистка

Коронавирусот разоткри дека познатите живеат потполно различно од сите сотанати. Откако беа објавени снимки од нивните палати со сопствените киносали, спа центри, базени и голф терени, молејки ги останатите да останат во своите домови, сега почнаа со своите мудрости. Ванеса Хаџинс веќе објасни дека не гледа во што е проблемот …

Повеќе

Објавите на ѕвездите од карантин ги разбеснаа фановите: Мора да ви е тешко во тие големи вили

Бројни светски ѕвезди побрзаа на социјалните мрежи да се пожалат на самоизолацијата и на фановите да им покажат дека псотојаното седење дома не мора да биде тешка работа. Па така, Кардашијанките и нивната мајка Крис Џенер им порачаа на фановите дека доколку тие можат да издржат во самоизолација во своите …

Повеќе

Ким објави селфи, фановите се подбиваат: Пари ни требаат, Кимберли

Ким Кардашијан на своите фанови на Твитер им прати „многу љубов“, но наиде реакции на какви што не очекувала, а многумина од неа бараат да направи повеќе среде пандемијата. 37-годишната старлета објави селфи на Твитер, покрај кое напишала: „Ви праќам многу љубов“. „Прати пари Кимберли“, „Пари е она што ни …

Повеќе

Раперот одеднаш исчезнал од социјалните мрежи: Фановите загрижени

Раперот Стормзи ги избришал своите профили на Инстаграм и Твитер, кратко откако објави дека ја добил својата прва „Грегс црна картичка“. Оваа картичка му дозволува доживотна храна во „Грегс“ ланецот на ресторани. Фановите биле изненадени, па на социјалните мрежи се појавија многу објави во кои се прашува каде е Стормзи …

Повеќе

Северина споделила мудрости, а фановите ја нападнаа

Северина Којиќ се враќа на социјалните мрежи по двомесечното криење. Таа на својот Инстаграм профил, со своите следачи, сподели мудрост со која многумина не би се сложиле. „Образован е оној кој има образ, а богат е оној кој го има Бог во себе“, напишала. Некои од нејзините фанови се сложија …

Повеќе

Кортни сака уште едно дете, фановите ја нападнаа: Не ти е добро

Американската ријалити ѕвезда Кортни Кардашијан ги шокираше следачите на Инстаграм кога спомна дека би сакала уште едно дете. Откако ја обнови врската со поранешното момче, манекенот Јунес Бенџи кој е 14 години помлад од неа, обожавателите на кланот Кардашијан/Џенер не престануваат да и пишуваат на профилот. Кортни позирала во портокалово …

Повеќе

Бритни Спирс ги загрижи фановите

Скандалозната Бритни Спирс не престаува да ги загрижува своите фанови на социјалните мрежи. Објавила фотографија на кои позира во бикини, а изгледа исцрпено. „Едвај чекам пролет“, напишала пејачката во описот на Инстаграм. Освен уморното лице, следачите забележале дека таа изгледа неуредно. Иако објавата во краток периос собрала преку 300 илјади …

Повеќе

Мајли Сајрус во новата година со нов изглед, но не очекуваше сурови критики

Пејачката Мајли Сајрус имаше бурна година зад себе, бидејќи само по шест месеци брак се разведе од актерот Лијам Хемсворт, а потоа имаше врска со манекенката Кејтлин Картер која исто така не опстана, па со австралискиот пејач Коди. Во првите денови од новата 2020 година, таа ги израдува своите фанови …

Повеќе

Јунајтед ги покани фановите да го решат проблемот со „мртвиот“ „Олд Трафорд“

Раководството на Манчестер Јунајтед одржа средба со дел од навивачите во обид да се најде решение за проблемот со постојано слабата поддршка од трибините за време на средбите на „Олд Трафорд“. Менаџерот Жозе Мурињо веќе неколку пати се пожали дека навивачите не се доволно активни, што пречи за постигнување на …

Повеќе