Актуелно
Почетна / Сцена / Мајли Сајрус во новата година со нов изглед, но не очекуваше сурови критики

Мајли Сајрус во новата година со нов изглед, но не очекуваше сурови критики

Пејачката Мајли Сајрус имаше бурна година зад себе, бидејќи само по шест месеци брак се разведе од актерот Лијам Хемсворт, а потоа имаше врска со манекенката Кејтлин Картер која исто така не опстана, па со австралискиот пејач Коди.

Во првите денови од новата 2020 година, таа ги израдува своите фанови со нова музика, но не само тоа туку одлучила да ја смени на почетокот на годината. Изгледа дека решила се да биде ново, па така ја сменила и фризурата, но некои фанови и порачале дека во новата година би можела “да ја измие косата“.

View this post on Instagram

New hair. New year. NEW MUSIC. 💀

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

„Односно, би можела цела да се измиеш“, „Што побогата, тоа полошо изгледаш“… се само некои од негативните работи.

„Нова фризура. Нова година. Нова музика“, напишала Мајли на фотографијата која ја објавила на Инстаграм.

loading...