Џастин Бибер се тестираше на корона, пристигнаа резултатите

од Stefanija Kuzmanovska

Поп-starвездата Џастин Бибер вчера отиде на јавно тестирање во центарот на Лос Анџелес.

Доаѓајќи со маска, во тренерки и папучи, Бибер беше превентивно тестиран на коронавирус, според американските медиуми.

Еден ден подоцна пристигнаа резултатите и тие се негативни.

Американските медиуми наведуваат дека Бибер не чувствува никакви симптоми на вирусот и дека поголемиот дел од времето минатата (но и оваа година) го поминал изолиран во неговата вила на Малибу.

loading...

Слични содржини