Џеј Зи на натпревар во друштво на ќерката: Девојчето „копија“ на Бијонсе (ВИДЕО)

од Stefanija Kuzmanovska

Популарниот рапер Џеј Зи помина време на НБА натпревар во друштво на својата ќерка Блу Ајви Картер.

Девојчето ретко се појавува во јавноста со својот татко, па нивното доаѓање на натпреварот изненади многумина.

Тие двајца седеле во близина на теренот, а раперот ѝ објаснувал што се случува на натпреварот.

Кога камерите го забележале Џеј Зи со ќерката, девојчето се засрамило, додека таткото бил горд.

Многумина коментираа дека малата Блу Ајви наликува на мајка ѝ Бијонсе, така што веќе има беспрекорно чувство за стил и дека за оваа прилика избрала одличен стајлинг.

Слични содржини