Дваесет и седумгодишен охриѓанец ја претепал својата мајка

од Stefanija Kuzmanovska
167 прегледи

Дваесет и седумгодишен охриѓанец физички ја нападнал својата мајка.

Од МВР информираа дека насилството се случило вчера во семејниот дом.

По документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Слични содржини