Го преболе Бредли: Ирина Шајк „уловена“ со американски милионер (ФОТО)

од Vladimir Zorba

Руската манекенка Ирина Шајк беше фотографирана минатиот петок во Њујорк со големиот заводник и милионер Вит Шнабел (34), за кој се верува дека е нејзин нов партнер.

Ирина Шајк била видена како шета со Шнабел, дилер на уметнички дела кој беше во врска со романската актерка Мадалин Гене, а пред тоа се забавувал со германската манекенка Хајди Клум, на која и го скрши срцето со американската актерка Амбер Херд.

Со овој познат заводник, манекенката се упати кон неговиот стан и беше фотографирана пред неговата зграда.

Се чини дека згодната Русинка конечно ја преболе нејзината голема љубов Бредли Купер со кој ја има ќерката Леа и конечно продолжи понатаму.

Руската манекенка Ирина Шајк беше фотографирана минатиот петок во Њујорк со големиот заводник и милионер Вит Шнабел (34), за кој се верува дека е нејзин нов партнер.

Ирина Шајк била видена како шета со Шнабел, дилер на уметнички дела кој беше во врска со романската актерка Мадалин Гене, а пред тоа се забавувал со германската манекенка Хајди Клум, на која и го скрши срцето со американската актерка Амбер Херд.

Со овој познат заводник, манекенката се упати кон неговиот стан и беше фотографирана пред неговата зграда.

Се чини дека згодната Русинка конечно ја преболе нејзината голема љубов Бредли Купер со кој ја има ќерката Леа и конечно продолжи понатаму.

loading...

Слични содржини