Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Го преболе Бредли: Ирина Шајк „уловена“ со американски милионер (ФОТО)

Руската манекенка Ирина Шајк беше фотографирана минатиот петок во Њујорк со големиот заводник и милионер Вит Шнабел (34), за кој се верува дека е нејзин нов партнер. Ирина Шајк била видена како шета со Шнабел, дилер на уметнички дела кој беше во врска со романската актерка Мадалин Гене, а пред …

Повеќе

Сиромашни, ограбени, предадени… Ирина Шајк прозборе за тешкото минато на нејзиното семејство

Ирина Шајк даде ексклузивно интервју за мартовското издание на магазинот Вог и откри детали за своето детство кои јавноста досега не ги знаеше. Таа останала без татко на своја 14-годишна возраст и за кратко време сфатила дека нејзе ѝ припаднала улогата на глава на семејството. Тие одгледувале зеленчук во своја …

Повеќе

Ирина Шајк прв пат отворено за пропаднатата врска: О Боже, не знам што ќе правам, се распаѓам

Иако додека беа заедно ретко зборуваше за својот приватен живот, Ирина Шајк одлучи да проговори за својата врска со Бредли Купер која ја прекинаа минатата година. За британскиот Vogue, манекенката открила дека изминатата година ја поминала размислувајќи и рефлектирајќи го период кој помина. – Сметам дека во сите добри врски …

Повеќе

Бредли и Ирина постигнаа договор: Заедно ќе се грижат за детето

Руската менекенка Ирина Шајк и американскиот актер Бредли Купер конечно постигна договор околу старателството над заедничката ќерка. Спроед последните информации, на почетокот на оваа година завршиле преговорите. Постојата адреса на манекенката и актерот ќе биде Њујорк, а грижата околу детето ќе ја делат заеднички. Кај кого ќе биде малечката Леа, …

Повеќе

Ирина Шајк во бикини среде џунгла (ФОТО)

Имаше тешка 2019 година, за време на која ја потврди разделбата со Бредли Купер, по четиригодишната врска. Ирина Шајк почетокот на 2020 година го прослави со стил во мини бикини на тропски брод во џунгла. 33-годишната манекенка ја покажа својата неверојатна фигура на фотографијата која ја сподели на инстаграм. Поранешната …

Повеќе

Пет месеци по разводот, Ирина се прошета со новото момче

Се чини дека една од најубавите жени на светот, супермоделот Irina Shayk, не тагувала многу по раскинувањето со Bradley Cooper. Само пет месеци по прекинот со холивудскиот шармер, Ирина беше уловена со нов маж на една забава по доделувањата на наградите за најдобар иноватор во Њујорк. View this post on …

Повеќе