ФОТО: Ирина Шајк во градник отишла да ја земе својата ќерка од градинка

од Stefanija Kuzmanovska

Последните папарацо фотографии на една од најубавите жени во светот, Ирина Шајк, ја запрепастија јавноста. Моделот дошол во градинката да ја земе ќерката Леа Сајне.

Ирина, која ја обнови романсата со таткото на нејзиното девојче – холивудскиот актер Бредли Купер, се појави во тесни фармерки, чизми, тексас јакна, а под неа носеше само градник.

Мрежите се поделени околу стајлингот на познатата манекенка.

Некои ги фалат нејзините стомачни мускули и смелата модна комбинација, додека други ја критикуваат за „непримерното“ издание.

Слични содржини