Хајди Клум ги избезуми фановите со топлес фотографија (ФОТО)

Хајди Клум објави фотографија на која позира гола, свртена со грб кон камерата, а нејзините фанови не можат да сфатат колку добро изгледа.

Неколку денови по доделувањето на American Music Awards, 46-годишната манекенка објави жешка фотографија за која добила повеќе од 230 илјади лајкови.

„Добро утро од друго мето“, напишала во описот на фотографијата на која позирала за сопругот Том Каулиц, за кого се омажи во февруари.

„Моментално ја преиспитувам својата сексуалност“, напишал во коментарите Адам Дејвис, продуцент на „ America’s Got Talent“, инаку хомосексуалец. Неговиот коментар добил дури 200 лајкови, а бил само еден од многуте други коментари полни со комплименти за изгледот на германската манекенка.

За време на викендот, парот присуствувал на доделувањата на накрадите, на кои Клум ѝ додели награда на судијката на шоуто America’s Got Talent: Champions.

View this post on Instagram

Every day is beautiful with you ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Минатиот месец Клум за магазинот People признала дека во Том „конечно нашла партнер“.

Слични содржини