ИЗГЛЕДА СОВРШЕНО: Тијана Дапчевиќ ослабена и со долга коса (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ со последната фотографија ги покажа новата фигура и новиот имиџ.

На најновата фотографија која ја објавила на својот профил на Инстаграм, Тијана има долга руса коса, со прамени во нежно виолетова боја.

Облечена е во ултрамодерен тренд – цветни широки панталони и краток топ, во кои совршено доаѓа до израз нејзината витка фигура.

Слични содржини