Изгоре „ауди“ во Козле

од Nikola Popovski

Во СВР Скопје било пријавено дека вчера на улица Јуриј Гагарин во населбата Козле настанал пожар во патничко возило „ауди“, сопственост на С.С.(41).

Полицијата истакна дека извршен бил и увид на местото на настанот.

loading...

Слични содржини