Актуелно
Почетна / Сцена / Јелена Карлеуша покажа како се носи златно „од глава до петици“ (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша покажа како се носи златно „од глава до петици“ (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша на Инстаграм објави видео во се гледа како позира и заводливо се движи, облечена од глава до пети во златен комбинезон.

Многумина ова го протолкуваа како враќање на ударот кон Цеца, која во целосно златен фустан се појави на свадбената веселба на својот син пред една недела.

Позитивните коментари не изостанаа, а оној кој беше најзабележителен е коментарот на Дара Бубамара, која остави неколку емоџи-икони. Инаку, Дара и Јелена подолг период беа во конфликт, но минатата година, по скандалите со Врањеш, Дара застана на страната на популарната пејачка.

View this post on Instagram

Golden Barbie ✨✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

loading...