Карди Би ѝ купи на својата ќерка подароци од 29 илјади долари (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Американскaта раперка Карди Би потроши многу пари оваа недела за да купи дури седум нови дизајнерски чанти за нејзината двегодишна ќерка.

Покрај прескапите дизајнерски чанти, раперката ѝ купи и скап накит на својата миленичка, како и украси за коса, па откри:

„Имав луд шопинг. Додуша, сè за Култур, не за мене. Се е во ред. Бог ми даде кукла со причина, зарем не?“, напиша 28-годишната раперка.

Новите чанти и подароци на Култур чинат околу 29.000 долари.

„Ова се случува кога Бог ќе ми го подари девојчето што секогаш го посакував. Купувам повеќе за неа отколку за себе“, додаде Карди.

Слични содржини