Кејт Бекинсејл го покажа виткото тело во бикини

46-годишна актерка Кејт Бекинсејл секогаш вредно работи за да ја одржи линијата и заслужува секаква пофалба за својот труд.

https://www.instagram.com/p/B5deDSiArVT/?utm_source=ig_embed

Таа не се грижи за тоа кое годишно време е кога станува збор носењето костим за капење. Секако, нејините обожаватели не се жалат со оглед на тоа дека актерката ја одржува сјајната линија и одлично изгледа во бикини.

https://www.instagram.com/p/B5e4DooAq4P/?utm_source=ig_embed

Таа го покажа заводливото тело во две комбинации бикини и високи потпетици.

„Надвор од канцеларија“, напишала Кејт во описот на фотографијата.

Очигледно е дека Кејт не жали многу околу распадот на врската со комичарот Пит Дејвидсон.

Слични содржини