Актуелно
Почетна / Сцена / Кортни Кардашијан го шета кучето во бебешка количка

Кортни Кардашијан го шета кучето во бебешка количка

Семејството Кардашијан социјално се дистанцира, со цел да се заштитат од зараза со коронавирус и наоѓаат начини да се забавуваат и во такви услови.

Кортни сподели слика од сбее како го шета кучето Хани во розова бебешка количка низ дворот. Децата на Кортни се дома заедно со сите членови, бидејќи школите се затворени.

Неодамна фотографија објави и Ким, на која се гледа дека одржува доволно растојание меѓу неа и мајка ѝ Крис додека јадат и пијат кафе.

loading...