Криминалецот по кого полудеа жените денес го прославува 35 роденден

Поранешниот затвореник Џереми Микс стана познат откако во 2014 година полицијата ја објави неговата фотографија на нивната фејсбук страна.

Три години подоцна, „згодниот затвореник“ прошета по модната писта на модната недела во Њујорк, а подоцна најде и богата вереница.

View this post on Instagram

@fashionnovamen

A post shared by JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial) on

Џереми ја освои милијардерката Клои Грин, богата наследничка на „Топ шоп“ имтеријата, поради која остави сопруга и два сина. Со Клои доби уште еден син, а се разведоа една година подоцна.

View this post on Instagram

Bringing in the New Year in @fashionnovamen

A post shared by JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial) on

Згодниот манекен е популарна ѕвезда на Инстаграм, каде има повеќе од милион обожаватели.

View this post on Instagram

Insane shoot. 📸 @jimjordanphotography

A post shared by JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial) on

Слични содржини