Лејди Гага во топлес издание ги полуде фановите

од Stefanija Kuzmanovska

Американската пејачка Лејди Гага позираше во „жешко“ издание за новата кампања на нејзиниот козметички бренд и со тоа ги воодушеви обожавателите ширум светот.

Имено, пејачката ги воодушеви обожавателите минатата година кога конечно објави дека ќе ја лансира својата линија за шминка, а сега се фотографираше за официјалната страница на Инстаграм на овој бренд топлес.

„Можеби времето станува постудено, но ние ги загреваме работите“, напиша таа во описот на објавата.

Слични содржини