НИКОГАШ НЕМА ДА БИДАТ ВЕРНИ! Три хороскопски знаци кои едноставно не се создадени за МОНОГАМИЈА!

од Vladimir Zorba

Верувале или не, ѕвездите ги мешаат прстите во скоро секој сегмент од вашиот карактер, вклучувајќи шарм, комуникација, харизма и сè што ве прави неприкосновен во флертувањето.

Ако тоа ви е во крвта, сигурно сте родени како припадници на овие хороскопски знаци:

Лав

Жените лавови стануваат главна атракција каде и да се појават. Тие воопшто не треба да работат, за да го привлечат вниманието на мажите, нивниот вроден шарм и харизма се сосема доволни за да станат мета на бројни додворувачи, без никаков напор.

Риба

Рибите лесно ги читаат луѓето, па знаат точно како да го привлечат вниманието на личноста за која се интересираат. Со својата романтична природа, тие многу лесно можат да се најдат под кожата на било кого, а потоа сè е точно како што си замислиле.

Близнаци

Жeните родени во овој знак можат да го привлечат вниманието на сите на суптилен начин. Поради нивната прилагодлива природа, тие се справуваат во секоја ситуација и во секое општество. Нивната насмевка и вештина за разговор се токму тие што ќе го привлечат вниманието на спротивниот пол на долг рок.

loading...

Слични содржини