Никол Шерцингер вежба, тука е и нејзиното ново момче (ФОТО)

од Elena Daskalova

Неодамна пејачката ја потврди врската со поранешниот рагбист Том Еванс и покажа дека веќе целосно го има преболено бугарскиот тенисер Григор Димитров.

Таа и Еванс вежбаат заедно во теретана, а мора да се признае дека изгледаат одлично. Никол објави нова фотографија, на која се гледаат резултатите од нивната напорна работа во теретаната.

Дека парот е во врска се шпекулираше одамна, а сега тие само го потврдија она што веќе извесно време ѝ беше јасно на публиката. Првото официјално заедничко појавување во јавност им беше на неодамнешната церемонија на Златните глобуси.

Слични содржини