Обид за самоубиство во скопски Аеродром

од Nikola Popovski

Доцна попладнево дошло до обид за самоубиство во скопската населба Аеродром, дознава „Локално“.

Според информациите, Т.С. родена 1991 година се фрлила од 5-ти кат од зграда на булевар „Авној“. Девојката е моментално на КАРИЛ со тешки телесни повреди.

Полициски службеници во моментот вршат увид на местото на настанот.

Слични содржини