Актуелно
Почетна / Хроника / Ограбен киоск во Дебар за време на полициски час

Ограбен киоск во Дебар за време на полициски час

На 07.04.2020 во 23.30 часот, во киоск лоциран во дебарското село Могорче, извршена е тешка кражба, и се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителот, информираат од МВР.

loading...