Овие четири хороскопски знаци се најдобра варијанта за една ноќ

од Stefanija Kuzmanovska

Доколку минувате низ тешко раскинување или пак сте преоптоварени периодов и немате време да се препуштите во вистинска љубовна врска, тогаш астрологијата ви ги препорачува овие четири хороскопски знаци кои ќе ви пружат вистинска забава за една ноќ.

Стрелец
Стрелците се едни од најзабавните луѓе кои некогаш ќе ги сретнете – тие сакаат да посетуваат нови барови и музички простори. Познати и како најголемите авантуристи на Зодијакот, Стрелците знаат како да ве соблечат и да ве однесат во нивниот стан.

Не заборавајте да го зачувате бројот на овој Стрелец. Во случај на потреба.

Бик
Биковите знаат како да направат да се чувствувате разгалено и згрижено. Дури и ако сте таму само една ноќ, тие сепак ќе направат да се чувствувате како член на кралско семејство. Ако прашате, веројатно ќе го отворат своето најдобро шише виски и ќе ви купат и чоколадо! Освен тоа, само да знаете, Биковите се мајстори за предиграта.

Наутро, можете да очекувате Бикот да подготви појадок – очекувајте француски тост, изматени јајца. Само немојте премногу да се врзувате за вашиот Бик.

Скорпија
Скорпијата е позната по својата мистериозна и окултна природа, што значи дека се во контакт со својата мрачна, секси страна. Скорпијата е музичарот во сенка со кој треба да се дружите на факултет по лошото раскинување. Вие и оваа секси Скорпија ќе се погледнете од другата страна на собата и веднаш ќе знаете дека сакате иста работа.

Скорпијата мора да има секси играчки некаде во својот стан. Тие се вистинското мерило за страста без обврски.

Јарец
Јарците се одлична варијанта за една ноќ бидејќи се многу прецизни. Јарците се толку приземни што нема да се врзат за вас – знаат што сакаат и не се срамат да ви кажат.

Бидете сигурни дека Јарецот нема да ви се закачи и дека можете да му пратите пораки секогаш кога ви треба добра забава без да размислувате премногу за тоа. Само не очекувајте да ве одведат на фенси вечера – тоа е надвор од вашиот договор.

Слични содржини