„Ожени ме “– нов филм со Џеј Ло и Малума

од desk4
353 прегледи

Џенифер Лопез и Малума официјално почнаа да го снимаат новиот филм „Ожени ме“, а поп пејачката и актерка, тоа го сподели со обожавателите на својот Инстаграм профил, објавувајќи фотографии од првиот ден на снимањето.

„Уметноста на фер соработка – тоа го обожавам во овој бизнис. Вистинска магија се случува кога инспирацијата нема да се судри со нечие его. Многу е забавно кога различни артисти ќе се сретнат и секој соработува за да се создаде нешто посебно, во кое можете само да уживате„ – напиша Џеј Ло во описот на фотографијата, на што Малума реплицираше „Многу сум ти благодарен“.

Слични содржини