Сестра ѝ на Богдана во врска со синот на оваа позната балканска ѕвезда?

од Elena Daskalova

Сестрите на Богдана Ражнатовиќ и после свадбата се во фокусот на јавноста, особено Бојана, за која се зборува дека е во врска со синот на Лепа Брена, Стефан.

Бојана и Наташа очигледно ја искористија популарноста на нивната сестра за и самите да го свртат вниманието кон себе. Веќе извесно време се шушка дека Бојана и Стефан се заедно, односно дека нивната врска трае изминативе четири месеци и дека се среќни заедно.

Таа на социјалните мрежи сподели и дека сака да обрне повеќе внимание на себе и својот изглед и дека се запишала во теретана на вежбање.

бојана родиж

Слични содржини