Шведски државјанин пронајден мртов на аеродромот во Скопје

од Vladimir Zorba

Шведски државјанин вчера бил пронајден починат на аеродромот во Скопје.

Според информациите на МВР, вчера во 15 часот во СВР Скопје било пријавено дека околу 14.40 часот, во близина на тоалетите на Меѓународниот aеродром Скопје, од обезбедувањето на аеродромот бил пронајден починат А.Х.(67) од Шведска.

Од лекар била констатирана смрт без траги на насилство. Увид извршила екипа на СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција.

Големата топка со паразити ќе го напушти вашето тело ако на празен стомак пиете…

loading...

Слични содржини