Актуелно
Почетна / Uncategorized / Славната пејачка непрепознатлива со неколку килограми повеќе

Славната пејачка непрепознатлива со неколку килограми повеќе

Пејачката Кристина Агилера во последно време се повлече од јавност и се посвети на своето семејство. Папараците ја уловија додека таа и сопругот ја носеа ќеркичката во школо, а многумина забележаа дека пејачката има неколку вишок килограми.

Инстаграм

Косата и беше добрана во лежерна пунџа, и била без шминка. Ѕвездата која повеќето ја паметат како секси пејачка, денеска на улица е скоро непретпознатлива.

За време на годините таа се здебели неколку килограми кои гордо ги носи не грижејќи се за насловите на медиумите.

Пејачката за време на кариерата помина низ многу фази, а пред две години се шушкаше дека се свртела кон пластичната хирургија. Папараците, пред повеќе од една година ја уловија во еден ресторан во Лос Анџелес и пишуваа дека ставала филери и ботокс.

loading...