Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Памела ја објави првата фотографија со 22 години постариот сопруг

Актерката Памела Андерсон на социјалните мрежи ја објави првата фотографија со филмскиот продуцент Џон Петерсон.   Една од најпознатите Плејбој зајачици ја изненади јавноста откако минатата недела кажа „Да“ по трет пат и се омажи за Џон. Тие, всушност, се познаваат цел живот, но дури сега се одлучиле за големиот …

Повеќе