Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Беше олицетворение на убавината: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо

Никол Кидман е фотографирана на сет на филмот на кој моментално работи, а нејзиниот изглед ги остави во шок сите фанови. Актерката по бројните естетски корекции повеќе не личи на себе. Кога ќе претера со операциите тоа изгледа вака, а нејзиното лице не е ни приближно исто како пред зафатите. …

Повеќе