Беше олицетворение на убавината: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо

Никол Кидман е фотографирана на сет на филмот на кој моментално работи, а нејзиниот изглед ги остави во шок сите фанови.

Актерката по бројните естетски корекции повеќе не личи на себе. Кога ќе претера со операциите тоа изгледа вака, а нејзиното лице не е ни приближно исто како пред зафатите.

52-годишната Никол била облечена во црно од глада до пети што ја истакна нејзината витка фигура, а многумина велат дека изгледа скоро анорексично. Иако секогаш важела за исклучително тенка личнос, на овие фотографии изгледа како да претерала со диетата.

Се шушка дека малку работи останале за корегирање на нејзиното лице. Никол легна под нож за да ги среди усните, носот, образите, а со ботокс и останати филери се обиде да го запре стареењето.

Слични содржини