Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Фановите ја коментираа Кајли: Што се може да направи пластичната хирургија

Најмладата милијардерка на светот и релити ѕвезда, Кајли Џенер (22), ги збуни своите обожаватели откако објави свои фотографии во бикини. Вниманието го привлекла бидејќи во преден план биле истакнати нејзините гради. Потоа, следбениците започнале да ги споредуваат нејзините стари фотографии со последните објави. Тие забележале дека градите ѝ се значително …

Повеќе

Беше олицетворение на убавината: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо

Никол Кидман е фотографирана на сет на филмот на кој моментално работи, а нејзиниот изглед ги остави во шок сите фанови. Актерката по бројните естетски корекции повеќе не личи на себе. Кога ќе претера со операциите тоа изгледа вака, а нејзиното лице не е ни приближно исто како пред зафатите. …

Повеќе

Гвен Стефани шокираше со изгледот: „Што направила со лицето? Непрепознатлива е!“

Откако на доделувањето на Греми наградите се појави со партнерот Блејк Шелтон, Гвен Стефани се најде на удар на критики на обожавателите кои тврдат дека пејачката претерала со пластичните операции. View this post on Instagram @gwenstefani looks stunning in @dolcegabbana at Grammys 2020 💞 at Grammys 2020 💞 for more …

Повеќе

Обелоденување: Вистината за убавата сопруга на Роналдо

Прекрасната девојка на фудбалската ѕвезда Кристијано Роналдо, Џорџина, се покажа дека и не е сосема „природна“. Поради нејзината врска со играчот сите започнаа да го следат животот на манекенката, па така натрупа милиони фанови кои се воскитуваат на начинот на кој таа изгледа. Сепак, португалскиот весник Vida, „ископа“ стари фотографии …

Повеќе

Фановите шокирани: Актерката си го уништи убавото лице

Нејзиното лице многу пати е прогласувано за едно од најубавите на светот, на нејзината појава не останал рамнодушен ниту еден маж, а денес ситуацијата е поинаква. Желбата да изгледа засекогаш младо не ја заобиколи ниту Мелани Грифит. Во последниве години, трендот на младолик изглед се рашири, па ретко која дама …

Повеќе

Парис Хилтон никогаш не направила ниту операција ниту ботокс, користи само креми

Парис Хилтон се наближува до својот 40 роденден, но се уште може да се пофали со младолика кожа, пишува Miror. – Мојата мајка секогаш ме учеше да бегам од сонцето и колку е важна грижата за кожата – објаснила Парис. Кога сака да посегне за некоја крема, манекенката и актерка …

Повеќе

Некогашното „грдо пајче“ прерасна во комплетно нова личност

Клои Кардашијан се појави на доделувањето на People’s Choice наградите и го привлече целоо внимание со својот изглед. 35-годишната ријалити ѕвезда Клои Кардашијан медиумите некогаш ја нарекуваа „грдото пајче на семејството“ Кардашијан, а по болниот развод од кошаркарот Ламар Одом старлетата макотрпно се посвети на вајање на телото во теретана …

Повеќе

Елизабет Бенкс е против пластични операции

Aктерката која ја гледавме во „Игри на гладот“ , „Најлоша ноќ во животот“ и други, воопшто не е воодушевена  од естетските операции и е категоричнo против такви зафати. Ѕвездата од  новиот филм „Чарлиевите ангели“ откри дека никогаш не „легнала“ под нож за да смени нешто на себе. – Среќна сум …

Повеќе

Чарлиз Терон призна дека имала три операции

Холивудската актерка, Чарлиз Терон која наскоро ќе ја гледаме во новиот филм „Bombshell“, секогаш плени со својата убавина и јавноста е заинтересирана за детали од нејзиниот живот кои не секогаш ги открива. Но овој пат таа прозборе искрено за некои интимни детали. Имено 44 годишна ѕвезда откри дека и покрај …

Повеќе