Тепачка меѓу мајка и ќерка во Скопје

од Nikola Popovski
4,3K прегледи

Во скопската населба Гази Баба дошло до физичка пресметка меѓу мајка и ќерка, извести МВР.

Според полицијата, на 24.05.2023 во 11.30 часот било пријавено дека на подрачјето на Гази Баба, по претходна расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка помеѓу А.И.(50) и нејзината мајка Ѓ.Б.(69), двете од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Слични содржини